27 вересня відбулися засідання постійних комісій районної ради

27 вересня відбулися засідання постійних комісій Миколаївської районної ради.
На них депутати попередньо детально розглянули питання, які були раніше опрацьовані на президії районної ради  та включені до порядку денного чергової XXIX сесії Миколаївської районної ради. Після цього робота була продовжена за участю голови районної ради В.Л. Купченка.

Депутат О.Г. Канєвський порушив питання незаконної вирубки лісосмуг. Прогнозуючи ситуацію, що склалася у районі з вирубкою дерев, депутати обговорили подальші заходи для недопущення можливого збільшення кількості вирубки дерев, яке може призвести до знищення існуючих лісосмуг та насаджень. З цього приводу голова районної ради В.Л. Купченко запропонував доручити т.в.о. начальника Миколаївського ВП Лиманського ВП ГУНП в Одеській області Вербицькому С.В. активізувати роботу щодо запобігання незаконній вирубці полезахисних смуг та поінформувати ра-йонну раду про вжиті заходи.

Традиційно народні обранці розглянули внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 228 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2019 рік».

Останнім часом центральна влада в Україні заявила про намір і активно просуває ідею скасувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення та відкрити «ринок землі», тож це питання депутати звичайно не обійшли увагою та вирішили підготувати звернення до Президента України з приводу майбутнього продажу земель.

Також голова районної ради В.Л. Купченко довів до депутатів інформацію про  участь у круглому столі, який провела 25 вересня в м. Одеса Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки  Програми Ради Європи “Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні”, а саме перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Одеської області.

Згідно з пропозицією Мінрегіону, в Одеській області планується створення чотирьох об’єднаних районів – Одеський, Ізмаїльський, Білгород-Дністровський та Поділь- ський з відповідними центрами у містах – Одеса, Ізмаїл, Білгород-Дністровський та Подільськ.

Розглянули депутати і звернення Олексіївської та Новопетрівської сільських рад щодо заборгованості СТОВ «Олексіївське» і СТОВ «Надія України» по сплаті податків за користування земельними ділянками. Остаточні рішення будуть прийняті на черговому пленарному засіданні.

DSCF5255


DSCF5256


DSCF5250

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28