28-а річниця з Дня народження незалежної України

28-й рік з Дня народження незалежної України у Миколаївському районі відсвяткували як завжди, урочисто.

24 серпня о 10.00 патріотично налаштовані власники авто - та мото – транспорту, який був прикрашений жовто-блакитними прапорами здійснили автопробіг населеними пунктами Миколаївського району від Миколаївки до Левадівки.

О 18.00 у смт. Миколаївка розпочалися офіційні святкові заходи. Керівництво району, голови сільських та селищної рад, представники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, громадськості району, учасники АТО і ООС пройшли ходою «Україна починається з тебе», від будівлі райдержадміністрації Центральною вулицею райцентру до парку культури та відпочинку.

Варто зазначити, що у цей день і сам парк, і люди, які сюди прийшли, не «соромилися» підкреслювати значущість свята зовнішнім виглядом. Парк прикрасили у кольори національної символіки, а гості свята здебільшого були у вишиванках. Гарний погожий день і тепла атмосфера свята впливали на настрій людей. Цілий ряд наших земляків було відзначено з нагоди Дня незалежності України. Було гамірно і радісно.

Прозвучав Державний Гімн України.

До присутніх звернулася голова Миколаївської районної державної адміністрації Лариса Висоцька.

- Шановні земляки від щирого серця, від імені Миколаївської районної державної адміністрації і від себе особисто я вітаю вас з цим чудовим святом - 28-ю річницею незалежності нашої держави. Дуже багато труднощів пройшли ми задля того щоб сьогодні один одного привітати з цим святом. На сході триває війна, гинуть наші з вами земляки. Але війна триває не тільки на сході. Щодня кожен з нас, ми маємо інформаційну війну, яка набагато страшніша… Адже вона може ввійти в кожен наш дім.

І дуже важко розпізнати де правда, а де неправда. Тому сподіваюсь на те, що український народ, характерною рисою якого є мудрість, кожен з нас може розрізнити правду і неправду… Кожному з вас та вашим родинам я хочу побажати злагоди, спокою, щоб ви раділи успіхам ваших дітей і онуків, були здорові і щасливі, посміхалися щодня.

Всього вам найкращого. Слава Україні!- зазначила Л.А. Висоцька.         

За значний особистий внесок у забезпечення соціально-економічного, культурно-освітнього розвитку району, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну плідну працю, активну громадську діяльність та з нагоди 28-ої річниці незалежності України Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації відзначено: Борш Наталію Петрівну, директора Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, Шаранову Ларису Григорівну, вчителя-дефектолога початкових класів Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розбудову української державності, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України  Почесною грамотою Миколаївської районної державної адміністрації відзначено: Кузьміну Світлану Борисівну, директора Стрюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Скоблу Миколу Івановича, голову ветеранської організації Олексіївської сільської ради; Спориш Тамару Миколаївну, завгоспа Петрівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Грамоти особисто вручала голова районної державної адміністрації Л.А. Висоцька.

З вітальним словом виступив голова Миколаївської районної ради Віктор Купченко.

Доброго дня шановна громадо, шановні жителі Миколаївського району, гості!

Дозвольте мені від себе особисто, від імені Миколаївської районної ради привітати всіх нас з Днем народження нашої країни-Днем незалежності. Всі ви добре знаєте, що 24 серпня 1991 року депутати Верховної Ради УРСР проголосували за Акт проголошення Незалежності України…Ми оголосили, що не вважаємо жодного народу своїм ворогом… 28 років тому українці утвердили своє право бути господарями у власному домі та отримали можливість будувати високорозвинену країну із якісно новим рівнем життя людей. Незалежність стала найвеличнішим досягненням того довгого і тернистого шляху, яким пройшов наш народ  до самоутвердження української нації, до свого права на свободу. Нажаль сьогодні йде війна. Наші з вами земляки-дівчата й хлопці проливають кров відстоюючи наш суверенітет, нашу незалежність, нашу з вами свободу. Тому сьогодні я хочу побажати нам всім, нашій державі одного-щоб у нас над головою було мирне небо, щоб матері не оплакували, а  зустрічали живих синів  і доньок, щоб на нашій землі було благополуччя і настав мир. Всіх зі святом, з Днем незалежності у нас все попереду. Слава Україні!- підкреслив В.Л. Купченко.

За особистий вагомий внесок у становлення і розвиток української державності, активну громадську діяльність та з нагоди 28-ої річниці незалежності України Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено: Аркушенко Олену Богданівну, директора Василівського Будинку культури; Козаченко Галину Василівну, секретаря Миколаївської селищної ради; Самойленко Ірину Олександрівну, художнього керівника Стрюківського сільського будинку культури; Матасєвич Тетяну Володимирівну, головного бухгалтера Настасіївської сільської ради; Мефодовського Сергія Івановича, депутата Миколаївської районної ради; Ференчук Ніну Петрівну, рахівника-касира Олексіївської сільської ради.

За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Миколаївського району та з нагоди 28-ої річниці незалежності України Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено: Дерещук Надію Михайлівну, голову правління Миколаївської райспоживспілки.

За мужність, самовідданість у справі служіння Україні, захисту її суверенітету і територіальної цілісності та з нагоди 28-ої річниці незалежності України Почесною грамотою Миколаївської районної ради відзначено: Загородню Мирославу Валеріївну, учасницю АТО та ООС; Кухаря Артема Олександровича, військового комісара Миколаївського району; Размеріцу Івана Володимировича, учасника АТО та ООС; Пігнастого Юрія Анатолійовича, учасника АТО та ООС.

Грамоти особисто вручав голова районної ради В.Л. Купченко.

Приєднався до привітань і військовий комісар Миколаївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Артем Кухар. Він привітав учасників заходу від себе та від командування Збройних Сил України. Привітав та подякував учасникам АТО і ООС,побажав їм здоров`я та незламності духу, а їхнім рідним терпіння.   А.О. Кухар вручив нагрудні знаки «Ветеран війни - учасник бойових дій» Богачу П.М. та Бернадському В.О., Хрустальову О.С.

Під слова пісні «Плине кача по Тисині» усіх Героїв, які загинули за свободу і незалежність України всі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Далі усі діти, які були присутніми на святі  віком до 12 років, мали змогу взяти участь у дефіле «Народжені в Україні» та отримали подарунки.

Для дітвори також працювали різні, батути, надувні гірки.

Прекрасну концертну програму до свята підготували місцеві аматори сцени- учасники районного фестивалю «Найкращі таланти Миколаївського району» у номінаціях: вокал, хореографія, образотворче мистецтво та оригінальний жанр.

Працював і ярмарок «Пиріжкові вихвалянки» за участі сільських та селищної рад району.Люди переходили від одного дійства до іншого і не могли відірватися. Свято вдалося.

Закінчилися урочистості феєрверком.

DSCF4543

 

DSCF4623  

DSCF4690


DSCF4698


DSCF4700


DSCF4702


DSCF4709


DSCF4715


DSCF4721

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28