Минулої п`ятниці відбулося пленарне засідання позачергової XXVIII сесії Миколаївської районної ради VII скликання

   В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, голова Миколаївської районної державної адміністрації Л.А. Висоцька, депутат Одеської обласної ради І.В. Єрьоменко,  виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Прозвучав Державний Гімн України. Голова районної ради ознайомив присутніх з порядком денним.

     Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року №228 «Про районний бюджет Миколаївського району на 2019 рік» інформував В.О.Дяченко, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

    Депутати районної ради заслухавши В.О.Дяченка вирішили внести наступні зміни до районного бюджету Миколаївського району на 2019 рік, зокрема: відповідно до рішення сесії Одеської обласної ради від 19.06.2019 року №962-VII «Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 грудня 2018 року № 913-VІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2019 рік» затвердити по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації річні призначення за рахунок субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 108 175 грн. на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів; по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації затвердити за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти видатки в сумі 363 000 грн. на забезпечення утримання інклюзивно-ресурсних центрів; затвердити по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адмі-ністрації розподіл субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 388 466 грн. на закупівлю музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту; по управлінню освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адмі-ністрації затвердити розподіл субвенції з державного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти в сумі 1 010 220 грн. на придбання шкільного автобусу в  Шабельницький НВК «ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО»; по          А-Іванівській сільській раді затвердити розподіл субвенції на виконання інвестиційних проектів за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 900 000 грн. для проведення «Капітального ремонту сільського будинку культури в с.Андрієво-Іванівка Миколаївського району Одеської області».

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 року №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа», клопотань, рішень та розпоряджень сільських, селищної рад затвердити розподіл «Іншої субвенції з місцевих бюджетів», що передається до районного бюджету Миколаївського району, за рахунок коштів сільських, селищних бюджетів Миколаївського ра-йону управлінню освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації на співфінансування забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 166 970,44 грн.

   Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року №365-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» затвердити розподіл субвенції в сумі 2 500 010 грн. та співфінансування 3% в сумі 75 001 грн. (залишок додаткової дотації на 01.01.2019 року – 3 966 грн., економії коштів районного бюджету по управлінню осві- ти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації в межах річних призначень станом на 01.07.2019 року –  71 035 грн.) на виконання робіт по таких об’єктах: роботи з проектування і експертизи за об’єктом “Капітальний ремонт покрівлі приміщення навчального корпусу початкових класів Стрюківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Миколаївського району Одеської області” за адресою: с. Стрюкове  Миколаївського району Одеської області, вул. Центральна 67; роботи з обстеження, вишукування, оцінки технічного стану, проектування та експертизи за об’єктом “Капітальний ремонт будівлі комунального закладу позашкільної освіти «Миколаївська дитяча музична школа» Миколаївської районної ради Одеської області” за адресою: смт Миколаївка, Миколаївського району Одеської області; придбання підсилюючої апаратури для комунального закладу позашкільної освіти «Миколаївська дитяча музична школа» Миколаївської районної ради Одеської області в смт Миколаївка, Миколаївського району Одеської області; придбання музичного інструменту для комунального закладу позашкільної освіти «Миколаївська дитяча музична школа» Миколаївської районної ради Одеської області в смт Миколаївка, Миколаївського району Одеської області; придбання меблів для управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської ра-йонної державної адміністрації Одеської області; капітальний ремонт будівлі комунального закладу позашкільної освіти «Миколаївська дитяча музична школа» Миколаївської ра-йонної ради Одеської області за адресою: смт Миколаївка Миколаївського району Одеської області.

   Відповідно до  клопотання Миколаївської селищної ради від 04.07.2019 року №02/02-16/475 затвердити субвенцію з районного бюджету Миколаївського району на утримання об’єктів спільної власності Миколаївській селищній раді на придбання котлів для опалення в Миколаївський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №1 «Сонечко» в сумі 169 000 грн..

    По управлінню освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації виділити додаткові кошти в сумі 162 000 грн. на придбання предметів та матеріалів та на оплату за виконання робіт із спорудження гаражного приміщення для шкільного автобусу на території Скосарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» (співфінансування за рахунок коштів Скосарівської сільської ради 50%).

  Депутати прийняли звернення до Президента України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з приводу врегулювання ситуації щодо утворення нових районів Одеської області. Його зачитав голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко.

   Одностайними були депутати,  затверджуючи рішення. Сесія пройшла жваво та динамічно  її робота виявилася злагодженою та продуктивною.

    З метою забезпечення соціально – економічної стабільності в районі депутатський корпус виважено та помірковано приймає відповідні рішення, а не займається політиканством. Це дає змогу працювати злагоджено, без зайвих конфліктів. Як показала практика, саме при такому підході вдається знаходити вірні рішення при розгляді важливих проблем життє-діяльності району і працювати на загальну справу - підвищення добробуту наших громадян,- наголошує голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко.

 DSCF4407


DSCF4402


DSCF4409

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31