Змагались депутати. Наш земляк - чемпіон Спартакіади

                              

24 квітня відбулося урочисте відкриття фінальних змагань обласної Спартакіади серед депутатів Одеської обласної ради, районних, міських, селищних та сільських рад 2019 року.

Змагання проходили в смт. Овідіополі в Палаці спорту ім. В.І.Дукова. В обласній Спартакіаді взяли участь збірні команд і депутатів Одеської облради, з Миколаївського, Арцизького,Білгород-Дністровського, Біляївського, Великомихайлівського, Кодимського, Лиманського, Саратського, Ізмаїльського районів, Авангардівської селищної громади та Куяльницької сільської громади. Мета спартакіади - залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою та спортом і пропаганди здорового способу життя. Депутати змагалися у 5 видах спорту, а саме у волейболі, настільному тенісі, футзалі, шахах та шашках. Серед почесних гостей змагань: керуючий справами  апарату Одеської обласної ради Балан О.М., голова Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Бендас О.М., начальник управління фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації Кольчак В.А. та голова Овідіопольської районної ради Маклашевський О.В. Для учасників була запропонована концертна програма за участю зразкового хореографічного колективу «Калейдоскоп» та денс-студії «Сплеш».

Під час спортивних баталій учасники  від Миколаївського району продемонстрували жагу до перемоги, єдність та досить непогані результати, зокрема наш земляк депутат Миколаївської районної ради Сергій Мефодовський виборов медаль та грамоту за перше місце в обласній Спартакіаді серед депутатів Одеської обласної ради, міських (міст обласного значення) районних, селищних та сільських рад з шашок серед чоловіків.

З ентузіазмом грали й наші волейболісти та футболісти, але суперник виявився дещо сильнішим.

- Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя може сприяти здійсненню багатьох добрих справ.  Переконаний, що всі ми є гарним прикладом для молоді. Спорт – це не лише добре здоров’я і гарний настрій, а й, насамперед, формування командного духу, позитиву, необхідного для виконання завдань, поставлених нашими виборцями, - зазначає голова   Миколаївської районної ради Віктор Купченко.

По закінченню були визначені команди – переможці. Так І-ше загальнокомандне місце отримала збірна команда депутатів – Біляївського району; ІІ-ге місце – Арцизького району; ІІІ-тє місце – Ізмаїльського району.

IMG 20190424_172249


IMG 20190424_100252


IMG 20190424_112609

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31