Зустрілись Миколай і Миколаївка

Черговий День селища, який відзначено з нагоди його 223-річчя, - вилився в подію, коли, напевно, кожен житель Миколаївки відчув себе часточкою єдиної родини, якій стало дорогим селище — його вулиці, будівлі, сквер, парки… Звичайно, найбільша гордість Миколаївки — її люди.

Добрим словом, щирою піснею та добірним гумором 19 грудня жителі Миколаївки віддавали шану рідному селищу.

Традиційно на Миколая Чудотворця, День селища, зібрав миколаївців та гостей у районному будинку культури. Тут могли відпочити як діти, так і дорослі. Цього року відзначали 223-тю річницю з дня заснування Миколаївки.

Привітними словами зустрічала присутніх і гостей ведуча заходу Ірина Кудерська.

На урочистостях з нагоди Дня селища, дня Святого Миколая добрі слова вітань і побажань линули з уст представників районної та селищної влади.

З вітанням до громади звернувся селищний голова М.І.Чирнилюк.

Він висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої селища, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю.

До слова був запрошений голова Миколаївської районної ради В.Л. Купченко.

Віктор Леонідович привітав земляків з подвійним святом та нагадав історію Миколаївки.

- Кожне місто, селище чи село - це як маленька держава зі своєю історією та традиціями. День селища – це свято яке єднає усіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, історія селища, є часточкою історії Держави, яку творять люди та заслуга в цьому всіх, хто працює, будує, прибирає, готує, вчить та виховує дітей, щоденною працею заслуговує на глибоку повагу, кожен, хто хоче бачити наше селище сильним та процвітаючим, а жителів щасливими та забезпеченими. Ми повинні пишатися історичним минулим нашого рідного краю, адже це наш отчий дім. І, щоб не трапилося, куди нас не занесла б доля, у нашому серці воно залишиться назавжди,- наголосив голова районної ради.

Не оминули слова вдячності і земляків учасників АТО, учасників бойових дій на території інших держав, ветеранів Другої світової війни.

А далі миколаївці та гості поринули в колоритну, запропоновану юними й дорослими талантами нашого краю концертно-розважальну програму.

Зі сцени лунали пісні, урочисті привітання та сяяли щирі усмішки, розігрувались смішні сценки, відзначали ювілярів, найстарших та наймолодших жителів, молодь, подружжя які прожили не один десяток літ. Усі вони отримали подарунки.

Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями.

Протягом свята захоплюючий різножанровий концерт давали: гурт «Віола», вокальний колектив дитячого садочка №1 ”Сонечко”, вокальний колектив учнів 1-5 класів ОЗ Миколаївська ЗОШ «Першачки», вокальний колектив Миколаївської школи-інтернату «Мрія», колектив викладачів Миколаївської дитячої музичної школи, Роман та Ніна Мочарні, вокальний колектив ОЗ Миколаївська ЗОШ «Любисток», танцювальний колектив районного будинку культури (керівник Руденко Катерина), учні Миколаївської дитячої музичної школи, Геннадій Руденко, танцювальний колектив ОЗ Миколаївська ЗОШ (керівник Аркушенко Марія).

Сольні і колективні, танцювальні і гумористичні номери засвідчили невичерпний потенціал місцевих самодіяльних митців, наступність їхніх традицій у творчості молодих виконавців.

Також у рамках заходу була проведена святкова передноворічна лотерея.

Далі свято продовжилося відкриттям новорічної районної ялинки та масовими гуляннями, які проходили на відкритому майданчику біля районного будинку культури, де зібралася селищна громада та гості.

Окрім концертної програми, гості та жителі селища могли поласувати українською стравою – кулішем.

Наш край – особливий. Він славиться своїми трудовими і культурними традиціями, край, в якому живуть щирі і талановиті люди. Саме їхніми працьовитими руками створюється економічна міць краю, а щирими серцями і світлим розумом примножуються духовні і культурні цінності. Це люди, які закохані у свою землю. Вони вражають щирим почуттям гордості за свою маленьку Батьківщину і докладають чимало зусиль, щоб зробити її ще прекраснішою.

123

DSCF0436

DSCF0448

DSCF0454

DSCF0479

 

DSCF0496

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31